HAKKIMIZDA

MOBART MOBİLYA

2007 yılından beri İstanbul Sancaktepe’de faaliyet göstermekte olan firmamız, 3250m2 kapalı alanı ile kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan Mobart Mobilya ofis içi büro donanımlarından, yönetici masaları, personel masalar, banka ve ofis içi bölme paneller, Kesonlu etajerler, dosyalık dolapları, giriş ve sekretarya bankoları, resepsiyon,banko, konferans koltukları, okul sıraları, kütüphane kitaplık sistemleri, arşiv dolapları, personel soyunma dolapları, öğrenci ve öğretmen soyunma dolaplar, koltuklar, kanepeler,anaokulu mobilyaları, Fizik laboratuvar derslikleri, kimya laboratuvarları derslikleri, Müzik sınıflar ve masaları gibi, birçok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Yurt içinde gerekse yurt dışında başarılarını sürdüren firmamız Almanya, Bulgaristan, Belçika, Libya, Irak, İngiltere, İsveç, İtalya, Romanya, Tanzanya ve birçok ülkeye ürünlerimizi ihraç etmekteyiz. Firmamız “OMSİAD” Ofis Mobilyaları Sanayi ve İş Adamları Derneği üyesidir. Ürünlerimiz ISO 9001:2008 Standardına uygunluğu belgelendirilmiş Kalite Yönetim Sistemlerine sahiptir.

KALİTE POLİTİKASI

MOBART MOBİLYA kalite ve konfor unsurlarını ön planda tutarak, ofis yönetici takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, sinema salonları, bekleme koltukları, sehpalar ve kurumlara özel proje çalışmaları alanında üretimini Sürdüren Firmamız;

  • Kaliteye ve müşterilerine verdiği değerden yola çıkarak misyonu ve vizyonu ışığında hedeflerini gerçekleştirmeyi,
  • Yeni model ve ürün çözümlerini sektöre kazandırmayı ilke edinilen.
  • Sektördeki yeniliklerin takipçisi ve öncüsü olmak teknolojiye uyum sağlamak.
  • Ürün ve hizmet kalitemizle beraber müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak.
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde tespit edip taleplerini maksimum seviyede karşılamayı,hedeflemiştir.
  • Kalite yönetim sisteminin gereklerine uymak ve sistemimizde sürekli iyileştirme yapmayı hedeflemiştir.
  • Çevre duyarlılığımız ve yasal düzenlemelere istisnasız uyum gösteren yönetim anlayışımız ile toplumumuzun ve devletimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı ilke edinmiştir firmamız.
  • Kalitenin ortak sorumluluk olduğu bilincine sahip olan tüm çalışanlarımız ile müşteri memnuniyetini önde planda tutmak kalite politikalarımızdandır.

VİZYONUMUZ

Ofis Mobilya pazarında kalite denince akla gelen ilk markayı, Üretici firma olup dayanıklı ve uzun ömürlü ürettiğimiz ürünler ile Mobart Mobilya adını uzun yıllar yaşatmayı amaçlamaktayız. Tüm teknik kadromuzla her konuda ve her fırsatta kendimizi geliştirmeyi yenilemeyi hedeflemekteyiz.

MİSYONUMUZ

Yaptığımız her işte, yenilikçi ve yaratıcı pratik çözümlerimizle, müşterilerimizin ve bayilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın istek ve görüşlerini dinleyerek Mobart Mobilya’nın gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamaktayız.